Ako sa stať známym spisovateľom

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”110″ align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Čo odlišuje autorov, ktorí predávajú, od tých, ktorých knihy zapadajú prachom v kníhkupectvách? Musíte sa zaoberať sebaprezentáciou, aj keď vašu knihu vydávate cez vydavateľstvo? Kedy je najvhodnejší čas začať sa prezentovať a budovať svoje meno ako značku? A ako vám v tom môžu pomôcť sociálne siete? Akých 7 rád spraví z vašej knihy bestseller?
Kedy máte spustiť predpredaj a online kampaň? Sú užitočné bannery, súťaže alebo platená reklama na FB? Je blog v dnešnej dobe prežitok? Ako pripraviť úspešnú crowdfundingovú kampaň a vyzbierať peniaze ešte pred vydaním knihy? Potrebujete literárneho agenta?
Śesť hodín nabitých informáciami, po ktorých budete presne vedieť, čo máte robiť, keď chcete vydať knihu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Prihlasujem sa na workshop Ako sa stať známym spisovateľom

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

Kedy: 30.11.2019, 9:00 – 16:00 (s hodinovou prestávkou na obed)
Kde: Polygrafické centrum, Vajnorská 142, 831 04 Bratislava
Cena: 109€ (Platí len pri prihlásení do 10.11. , po tomto termíne sa cena workshopu zvýši na pôvodných 129€)
Cena pre kmeňových autorov Literárneho domu : 99€

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”112″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_separator][vc_column_text]Soňa Adamčík Borušovičová sa už viac ako 26 rokov profesionálne venuje písaniu. Jej rukami prešli stovky autorských textov, z ktorých mnohé sa stali bestsellermi. Je kmeňovou editorkou Maxima E. Matkina. Pôsobí ako literárna koučka, ako jediná na Slovensku sa venuje začínajúcim autorom bez rozdielu veku.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_single_image image=”111″][/vc_column][vc_column width=”1/4″][us_separator][vc_column_text]Veronika Bošková  sa celý svoj profesný život venuje marketingu. Pomáha podnikateľom a firmám nastaviť marketingovú stratégiu, kreatívu a komunikáciu na rôznych platformách, špecializuje sa na online svet. Má obrovskú vášeň pre knihy a tiež ich píše.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]